Status NT nekilnojamo turto agentura

Noriu parduoti savo būstą, kaip tai padaryti?

Norint parduoti savo būstą greičiau bei už didesnę kainą reikia tinkamai suplanuoti ir tai įgyvendinti pagal kruopščiai numatytą planą. Profesionalūs brokeriai dažniausiai naudoja šiuos veiksmus.
Dokumentų apžvalga

Parduodant namą, sklypą ar butą reikalingi skirtingi dokumentai norint atlikti pirkimo – pardavimo sandorį. Norint būti tikram, kad sandoris neužstrigs, būtina peržiūrėti reikalingus dokumentus, o kai kurių dokumentų neturint juos užsakyti atitinkamose institucijos. Kokie dokumentai reikalingi parduodant sklypą, namą ar būtą rasite čia.

Susirinkite visą informaciją apie būstą

Jau nuo pirmojo kontakto su potencialiu pirkėju bus užduotas ne vienas klausimas apie kurį nepagalvojote ar nežinote atsakymo. Todėl naudinga apie parduodamą būstą sužinoti visą informaciją. Kada buvo renovuotas namo ar buto vamzdynas, kada atnaujinta šildymo sistema ar stogas, kurioje vietoje šalia sklypo praeina komunikacijos? Tai tik keletas klausimų, kuriuos galimai paklaus potencialus pirkėjas, o jūs turėsite į tai atsakyti plačiai ir užtikrintai.

Atlikite kainos analizę

Pasistenkite objektyviai numatyti jūsų parduodamo būsto ar sklypo kainą. Pasinaudojant NT skelbimų portaluose esama informacija palyginkite konkurentų panašių pagal dydį, vietą, įrengimą, kainas. Jeigu norite parduoti greičiau, kainą statykite šiek tiek mažesnę. Norint parduoti brangiau, pasilikte daugiau vietos deryboms. Rekomenduojame pasikonsultuoti dėl būsto kainos su mūsų brokeriu Aidu Gelbūda visiškai NEMOKAMAI.

Paruoškite būstą nuotraukoms

Pirmąjį įspūdį apie jūsų parduodamą būstą potencialūs pirkėjai susidarys iš nuotraukų, tad prieš atliekant būsto fotosesiją būtina paslėpti nereikalingus daiktus, susitvarkyti bei tinkamai parinkti fotosesijos laiką (norint išgauti gerą apšvietimą).

Apžiūrų organizavimas

Atėjus pirkėjui apžiūrėti būsto, pasirūpinkite, kad jei turite augintinių, jie būtų išvesti ar netrukdytų (vienam tai gali būti mieliausias šuniukas, o kitam didžiausia baimė). Pasirūpinkite, kad namuose būtų gaivus oras, geras apšvietimas, atėjus potencialiam pirkėjui pasiūlykite arbatos. Teigiamos pirkėjo emocijos, teigiamas atsakymas jums!

Grįžtamasis ryšys

Norint suprasti potencialaus pirkėjo veiksmus bei jūsų būsto pliusus ar minusus pirkėjo akimis reikalinga ne tik atsakinėti, bet ir užduoti klausimus. Išsiaiškinus pirkėjo poreikius galėsite atitinkamai argumentuoti bei parodyti pirkėjui svarbius pliusus. Išsiaiškinus būsto minusus, juos galėsite pašalinti arba sušvelninti. Gauta informacija padės sklandžiau organizuoti būsimus aprodymus potencialiems pirkėjams.


Norėdami nemokamai pasikonsultuoti dėl pardavimo procesų skambinkite geriausiam Status NT brokeriui Aidui Gelbūdai tel: +37061727747 su malonumu Jus pakonsultuosime.

Susisiekite ir pradėkime bendradarbiauti šiandien

Klientų rekomendacijos

Angelė Gudavičienė

Status NT klientė

"Namo pardavimas – sudėtingas ir ilgas procesas, tačiau su Aido pagalba viskas įvyko sklandžiai ir greitai."

Aivaras Jurkevičius

Status NT klientas

"Rekomenduoju visiems ieškantiems savo būsto. Šios komandos konsultacijos, įžvalgos ir derybiniai įgūdžiai padėjo nusipirkti savo būstą pigiau!"

Borisas Ignatjevas

Status NT klientas

"Ačiū Aidui Gelbūdai padėjusiam parduoti butą už didesnę sumą nei tikėjomės!"